• Kiermasz Wielkanocny' 2022

• W niedzielę,  10 kwietnia 2022 roku odbył się na terenie naszej szkoły kolejny kiermasz świąteczny.
             Tym razem można było zaopatrzyć się w ręcznie robioną palmę wielkanocną oraz pyszne ciasta przygotowane przez -  jak zwykle niezawodnych  - rodziców uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Rodnowie.
            Każdy, kto zaszczycił swoja obecnością nasze doroczne wydarzenie, mógł skorzystać z kawiarenki, wypić kawę lub herbatę oraz na miejscu spróbować pysznego ciasta.
            Nowością był stół z kanapkami ze swojskim smalcem oraz ogórkiem kiszonym, oczywiście na pysznym chlebie z Bobrowej Doliny.
            Całość uświetnił występ naszych uczniów,  wokalistów  Rafała Piotrowskiego oraz  Pawła Pawłowicza, którzy zaprezentowali swoje umiejętności po raz pierwszy przed szerszą publiką.
            Kiermasz był świetną okazją do spotkania się , rozmów, integracji i miłego spędzenia czasu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie podobnie.

• Konkurs Wielkanocny.

• 8 kwietnia 2022 r. został rozstrzygnięty konkurs na kartkę wielkanocną. Wpłynęło 27 przepięknych prac. Komisja w związku z tym, że trudno było wybrać tylko 3 prace postanowiła wybrać po 2 kartki na jedno miejsce. A oto wyniki:

1 miejsce Paweł Pawłowicz i Jakub Kowalczyk

2 miejsce Szymon Kowalczyk i Jaś Blin

3 miejsce Adrian Nikraszewicz i Michał Pawłowicz

Wyrożnienia otrzymali:

Kornelia Czabrycka

Natan i Marcel Wakuła

Piotr Ludwikowski

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobny upominek. Gratulujemy

• Pierwszy dzień wiosny.

• Wczoraj obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny.
             Od rana panowała luźna atmosfera i nie mogliśmy się już doczekać uroczystości.
             Po Czwartej lekcji wszyscy udaliśmy się na boisko, gdzie czekało już na nas ognisko oraz kiełbaski i napoje. Wiosna obdarzyła nas wspaniałą pogodą, wiał lekki wietrzyk, cudownie świeciło słońce. Wszyscy dobrze się bawiliśmy.
            Po posiłku starsze klasy rozgrywały mecze piłki nożnej, a młodsze więły udział  w różnych konkuencjach sprawnościowych, rozgrywanych na świeżym powietrzu. Przygrywała nam w tle skoczna muzyka i zewsząd było słychać śmiech i radosne okrzyki dzieci.
            Zmęczeni ale szczęśliwi pojechaliśmy do domu. W naszej szkole 21 marca nikt nie chodzi na wagary :-).