• Dzień Dziecka

•  10 czerwca 2021r. w NSP w Rodnowie odbył się Dzień Dziecka. Nauczyciele we współpracy z SU i  Radą Rodziców postarali się aby ten dzień był wyjątkowy. Pogoda jak zawsze dopisała, było słonecznie i bardzo ciepło.

Dodatkowymi atrakcjami były „dmuchańce”, które użyczyło nam Centrum Kultury Gminy Bartoszyce oraz wizyta OSP Wojciechy. W tym miejscu pragniemy za wszystko podziękować.

Dzień rozpoczęliśmy od filmów o bezpieczeństwie w wakacje oraz przypomnieliśmy sobie zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Następnie rozpoczęliśmy zabawę na podwórku. Były zabawy na „ dmuchańcach”, malowanie twarzy, przeróżne konkurencje sportowe, zabawy przy muzyce, rzut piłką lekarską, strzał piłką na bramkę itp. W między czasie można było zjeść pyszności w kawiarence, którą przygotowały mamy naszych uczniów, a na koniec było ognisko i pieczenie kiełbasek.

Największą popularnością cieszyła się konkurencja - przeciąganie liny. Siłowaliśmy się w przeróżnych kombinacjach, na koniec była konkurencja nauczyciele kontra uczniowie. W tym pojedynku bezkonkurencyjnie zwyciężyli uczniowie. Wielkie brawa dla naszych silnych uczniów J

Czas przeznaczony na zabawę minął w mgnieniu oka. Z niecierpliwością czekamy już na kolejne nasze święto.

Dziękujemy nauczycielom, rodzicom oraz tym wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby ten dzień był taki emocjonujący i wyjątkowy.