• Oferta kulturalna Centrum Kultury Gminy Bartoszyce

• Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy przedstawić Państwu bogatą ofertę kulturalną Centrum Kultury Gminy Bartoszyce na sezon 2021/2022. Pragniemy dotrzeć do jak największej ilości dzieci i młodzieży, które mogą zainteresować się naszą ofertą. Chcemy poprosić o rozesłanie informacji o zajęciach rodzicom na Librusie i udostępnienie ich na Państwa stronie oraz mediach społecznościowych.

Poniżej wysyłam notatki do poszczególnych zajęć, z których możecie Państwo korzystać. W załącznikach plakaty.

ZAJĘCIA TEATRALNE

Centrum Kultury Gminy Bartoszyce serdecznie zaprasza na zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży w Świetlicy Wiejskiej w Galinach oraz w Domu Kultury w Łabędniku  Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą raz w tygodniu.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 2 października 2021 r.

o godz. 11:00 w Świetlicy Wiejskiej w Galinach

o godz. 13:30 w Domu Kultury w Łabędniku.

Instruktor: Joanna Chilmanowicz

ZAJĘCIA BREAKDANCE

Ruszamy z zajęciami breakdance! 🤸🤸‍♀️ 🤸

Centrum Kultury Gminy Bartoszyce zaprasza dzieci oraz młodzież na zajęcia breakdance, które odbywać się będą w Domu Kultury w Bezledach oraz Świetlicy Wiejskiej w Kinkajmach. Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą raz w tygodniu.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 4 października 2021 r.

👉o godz. 16: w Bezledach

👉o godz. 18:30 w Kinkajmach

Instruktor: Robert Grynis 🤸

ZAJĘCIA WOKALNE

Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież na zajęcia wokalne organizowane przez Centrum Kultury Gminy Bartoszyce, które odbywać się będą w Łabędniku oraz Domu Kultury w Wojciechach. Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą raz w tygodniu.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się

• 5 października 2021 r. o godz. 16:30 w Domu Kultury w Łabędniku
            • 7 października 2021 r. o godz. 16:30 w Domu Kultury w Wojciechach

Instruktor: Dorota Śnieżka

ZAJĘCIA TAŃCA NOWOCZESNEGO

Centrum Kultury Gminy Bartoszyce serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia z tańca nowoczesnego w Wojciechach 🤸‍♀️ Spotkanie organizacyjne odbędzie się 5 października 2021 r. o godz. 16:30 w Domu Kultury w Wojciechach. Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą raz w tygodniu.

Instruktor prowadzący: Ola Krawczyk 🤸

ZAJĘCIA FOTOGRAFICZNO-FILMOWE

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zajęcia fotograficzno-filmowe w Bezledach 🎬 Spotkanie organizacyjne odbędzie się 7 października o godz. 16:00 w Domu Kultury w Bezledach. Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą raz w tygodniu.

Instruktor: Anna Turowska-Zabłocka

TEATR OGNIA

Centrum Kultury Gminy Bartoszyce zaprasza młodzież na ogniste zajęcia teatru ognia w Świetlicy Wiejskiej w Osiece 🔥 🔥 🔥 Spotkanie organizacyjne 8 października 2021 r. o godz. 16:30. Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą raz w tygodniu.

Instruktor: Klaudia Piątkowska

TANIEC LUDOWY

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży z tańca ludowego. Pierwsze zajęcia odbędą się w Domu Kultury w Łabędniku dnia 16.10.2021r. godz.11.00. Instruktorem zespołu jest Paweł Sadowski - dyrektor Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim. Informacje i zapisy pod numerem telefonu 501 770 006.

Sylwia Kozar

Centrum Kultury Gminy Bartoszyce

• Program dla szkół

• Szanowni Państwo,

OT KOWR w Olsztynie zwraca się z prośbą do  szkół podstawowych objętych „Programem dla szkół” o wypełnienie ankiety elektronicznej oceniającej zrealizowane działania promocyjne „Programu dla szkół” w roku szkolnym 2020/2021 oraz dalszą dystrybucję poniżej umieszonej informacji wśród rodziców, nauczycieli i dzieci. Ankieta jest anonimowa i będzie dostępna do 30 października br., pod adresem:

·         https://www.programdlaszkol.org/aktualnosci/index/Program-dla-szkol-jak-ceniasz-jego-promocje/idn:21.

Z góry dziękujemy Państwu za zaangażowanie się w pozyskiwanie danych z ankiety.  W ramach podziękowania szkoły, które potwierdzą rozesłanie poniższej wiadomości do jak największej liczby odbiorców mogą otrzymać  puzzle drewniane dedykowane Programowi dla szkół. Więcej informacji pod nr tel : 89 524 89-34, 89 524-89 33.

Program dla szkół

Drodzy Rodzice, Szanowni Nauczyciele!

Przed nami kolejny rok szkolny z „Programem dla szkół”. Ogromnie cieszymy się i mamy nadzieję, że z każdym kolejnym tygodniem, miesiącem, semestrem nasi najmłodsibędą coraz bardziej świadomi znaczenia właściwego odżywiania.

Wiemy, jak ważna jest rola dorosłych w edukacji żywieniowej dzieci, i dlatego staramy się dotrzeć z przekazem również do Państwa – Rodziców i Nauczycieli. Od kilku lat tajniki zdrowych nawyków żywieniowych zgłębiają z dziećmi animowani bohaterowie „Pamiętnika Chrumasa”: Mee, Uchol, Miau i oczywiście Chrumas.

W ramach zeszłorocznej kampanii promocyjnej „Programu dla szkół” zrealizowaliśmy:

filmy animowane,

działania promocyjne w telewizji,

współpracę informacyjno-promocyjną z dziennikiem elektronicznym,

słuchowiska i banery wraz emisją,

kampanię spotową na kanale YouTube.

Przygotowaliśmy również drewniane puzzle edukacyjne dla dzieci oraz plakaty dla szkół biorących udział w Programie. Na bieżąco prowadzimy obsługę kanału filmowego YouTube i profilu na Facebooku.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej realizacji działań promocyjnych w roku szkolnym 2020/2021: https://www.programdlaszkol.org/aktualnosci/index/Program-dla-szkol-jak-ceniasz-jego-promocje/idn:21

Wyniki ankiety pomogą nam stworzyć kampanię „Programu dla szkół”, która będzie odpowiedzią na Wasze oczekiwania.

Liczymy na Państwa opinie

Joanna Lewarowska