• Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Bartoszycach

• Szanowni Państwo,

w związku z zapobieganiem skutkom intensywnych opadów śniegu, zwracam się z uprzejmą prośbą o umieszczenie na Państwa stronach internetowych (na stronie głównej) oraz na Państwa tablicach informacyjnych komunikatu Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Bartoszycach.odnośnie obowiązków dotyczących odśnieżania dachów, usuwania nawisów i sopli lodowych.

Sebastian Bogdan

KOMUNIKAT_PINB_SNIEG_-_wszyscy.pdf

• II Wojewódzki Niemieckojęzyczny Konkurs Recytatorski

• Koronawirus i nauczanie zdalne nie są dla nas przeszkodą. Związek Stowarzyszeń Niemieckich Warmii i Mazur oraz Landsmannschaft OstpreuBen zorganizowały II Wojewódzki Niemieckojęzyczny Konkurs Recytatorski. Oczywiście wzięliśmy w nim udział. Wiersze, które Pani Urszula Żuk znalazła były o tematyce zimowo-świątecznej i zostały nagrane przez nas. Pani Urszula przekazała je komisji konkursowej. Miejsc niestety nie zajęliśmy ale się dobrze bawiliśmy. Za udział otrzymaliśmy podziękowania i dyplomy.

• Do Rodziców

• Szanowni Państwo

od poniedziałku, 1 lutego br. obowiązują dotychczasowe zasady funkcjonowania szkół i placówek. Zmienione zostały rozwiązania o organizacji nauki zdalnej na terenie szkoły, wprowadzono możliwość organizowania tzw. próbnych egzaminów szkolnych na terenie szkoły.Uczniowie klas I–III szkół podstawowych oraz dzieci w wychowaniu przedszkolnym kontynuują naukę stacjonarną z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Uczniowie klas IV–VIII szkół podstawowych do 14 lutego br. będą nadal uczyć się zdalnie.

W załączeniu przekazuję link do komunikatu MEiN

Dyrektor Stanisława Krawczyk