Sobota 23.09.2017

liczba odwiedzin: 182649

Samorząd Uczniowski

Nagłówek

 

Prezydium Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/2018

 - przewodnicząca

 - zastępca

  - sekretarz

mgr Sylwia Nikraszewicz - opiekun Samorządu

 

 

KALENDARZ UROCZYSTOŚCI I IMPREZ SZKOLNYCH

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Rodnowie

 

Termin

Uroczystość, impreza

Osoby odpowiedzialne

IX

Narodowe Czytanie 2018

J. Borys

IX

Festyn Rodzinny „Święto Ziemniaka”:

  • Program artystyczny
  • Konkurs plastyczny
  • Quiz

 

I. Lipkiewicz

S. Nikraszewicz

S. Krawczyk

IX

Dzień Dawnych Gier i Zabaw

P. Suszyński, wychowawcy

IX

Udział w Gminnym Dniu Sportu

P. Suszyński

X

Konkurs „Mistrz Tabliczki Mnożenia”

A. Pasieńska

X

Dzień Edukacji Narodowej

S. Nikraszewicz (SU)

X

Dzień Papieski

K. Nowodzielski

X

Konkurs recytatorski ,,Papieski”

K. Nowodzielski

X

Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego

A. Pasieńska

X

Udział w Gminnych Biegach Przełajowych

P. Suszyńki

X

Udział w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

P. Suszyński

X

Ślubowanie klasy I

S. Nikraszewicz                 

X

Konkursy przedmiotowe org. przez WDN

  • Polonistyczny
  • Matematyczny

I. Lipkiewicz, A. Pasieńska

X

Konkurs plastyczny międzyklasowy: „Każdy z nas jest inny. Ja i Ty – to My”

I. Lipkiewicz, wychowawcy

X

Szkolny Tydzień Życzliwości, Aleja Życzliwości, plebiscyt „Najbardziej Życzliwy Uczeń Naszej Szkoły”.

Wychowawcy,

J. Borys,                                                        S. Nikraszewicz (SU)

X

Ogólnopolski Tydzień Kariery na Warmii i Mazurach:

- spotkanie z weterynarzem

- spotkanie ze skrzypaczką – koncert

- wycieczka do Placówki Straży Granicznej

- konkurs plastyczny „Mój wymarzony zawód”

- Quiz „Zawody”

A. Pasieńska

Doradca zawodowy

 

XI

Apel - Zaduszki Artystyczne

I. Lipkiewicz

XI

Konkurs „Mój przyjaciel” - przedstawienie swojego przyjaciela w dowolnej formie (plastycznej, literackiej, innej)

S. Krawczyk

XI

Święto Niepodległości

J. Borys 

XI

Konkurs na utwór / dzieło plastyczne o tematyce patriotycznej

I. Lipkiewicz

XI

Dzień Zdrowego Śniadania

N. Maciejewska Markiewicz

XI

Konkurs pięknego czytania kl. I-III

S. Krawczyk

XI

Międzyszkolny Konkurs „Czytamy bez mamy”

S. Krawczyk

XI

Światowy Dzień Rzucania Palenia, Dzień Walki z Paleniem Tytoniu

N. Maciejewska Markiewicz

XI

Andrzejki

S. Nikraszewicz (SU)                                  A. Pasieńska

XII

Udział w ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”

S. Nikraszewicz (SU)                                

XII

Inscenizacja związana z programem „Bezpieczna+”

I. Lipkiewicz

XII

Warsztaty świąteczne w szkole i w siedzibie Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Mniejszości Niemieckiej

S. Nikraszewicz, S. Krawczyk,                         U. Żuk

XII

Kiermasz świąteczny:

Jasełka

 

K. Nowodzielski, M. Czarna

XII

Akcja „Podarunki”

K. Nowodzielski (Koło Wolontariatu)

XII

Wigilia szkolna

S. Nikraszewicz (SU), wychowawcy

I

Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę

A. Pasieńska

I

Konkurs czytelniczy dla kl. I-III

J. Borys

I

Dzień Babci i Dziadka

S. Nikraszewicz (SU), S. Krawczyk, U. Żuk

I

Kolorowy Dzień

S. Nikraszewicz (SU)

I

Konkurs Języka Angielskiego

N. Maciejewska

I

Apel podsumowujący pierwsze półrocze

S. Nikraszewicz (SU)

II

Bal karnawałowy

S. Krawczyk, N. Maciejewska Markiewicz

II

Walentynki  

I. Lipkiewicz, S. Nikraszewicz (SU)

II

Konkurs Języka Niemieckiego

U. Żuk

III

Dzień Kobiet

S. Nikraszewicz (SU),                                 K. Nowodzielski

III

Dzień Wiosny - Dzień Świętego Patryka

N. Maciejewska Markiewicz,                              S. Nikraszewicz (SU)

III

Dzień Otwarty Szkoły

U. Żuk, S. Nikraszewicz,                                     A. Pasieńska, K. Nowodzielski

III

Warsztaty wielkanocne w szkole i w siedzibie Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Mniejszości Niemieckiej

S. Nikraszewicz, S. Krawczyk,                         U. Żuk

III

Kiermasz wielkanocny

I. Lipkiewicz i U. Żuk (program artystyczny), J. Borys (dekoracje)

III

Konkurs na najśmieszniejszego zająca wielkanocnego

S. Nikraszewicz (SU)

IV

Konkurs ortograficzny

I. Lipkiewicz

IV

Konkurs recytatorski

I. Lipkiewicz

IV

Międzynarodowy Dzień Ziemi

A. Pasieńska

V

Udział w Powiatowym Konkursie Ekologicznym

A. Pasieńska

V

Dzień Sportu

P. Suszyński

V

Święto Pracy, Święto Flagi, Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

E. Kubiszewska

V

Konkurs literacki na opowiadanie/ wiersz o tematyce związanej z legendami naszego regionu

I. Lipkiewicz

V

Plebiscyt „Nauczyciel Roku”

S. Nikraszewicz (SU)

VI

Dzień Dziecka

P. Suszyński, S. Nikraszewicz (SU)

VI

Apel z okazji zakończenia roku szkolnego

S. Nikraszewicz (SU)

 

Dodatkowo szkoła bierze udział w innych zewnętrznych konkursach i zawodach sportowych – według ofert i harmonogramów

Kalendarz może ulegać modyfikacji w trakcie roku szkolnego

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rodnowie
    Rodnowo 23
    11-200 Bartoszyce
  • 89 761 5921

Galeria zdjęć