Poniedziałek 10.12.2018

liczba odwiedzin: 251745

Samorząd Uczniowski

Nagłówek

 

Prezydium Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018/2019

Julia Kowalczyk - przewodnicząca

Adrian Nikraszewicz - zastępca

Aleksandra Huszcza  - sekretarz

mgr Piotr Suszyński - opiekun Samorządu

 

 

KALENDARZ UROCZYSTOŚCI I IMPREZ SZKOLNYCH

NA ROK SZKOLNY 2018/2019

w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Rodnowie

 

 

Termin

Uroczystość, impreza

Osoby odpowiedzialne

IX

Narodowe Czytanie 2018

J. Monkiewicz

IX

Festyn Rodzinny „Święto Ziemniaka”:

  • Program artystyczny
  • Konkurs plastyczny

 

I. Lipkiewicz

S. Nikraszewicz

IX

Udział w Gminnym Dniu Sportu

P. Suszyński

X

Konkurs „Mistrz Tabliczki Mnożenia”

A. Pasieńska

X

Dzień Edukacji Narodowej

P. Suszyński (SU)

X

Dzień Papieski

Ks. P. Rzosiński

       X

Historia życia św. Stanisława Kostki i św. Biskupa Mikołaja

Ks. P. Rzosiński

X

Udział w Gminnych Biegach Przełajowych

P. Suszyńki

X

Udział w Gminnym i Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego

P. Suszyński

X

Ślubowanie klasy I – pasowanie na ucznia

J. Monkiewicz

X

Konkursy przedmiotowe org. przez WDN

  • Polonistyczny
  • Matematyczny

I. Lipkiewicz, A. Pasieńska

X

Ogólnopolski Tydzień Kariery na Warmii i Mazurach:

 

A. Pasieńska

Doradca zawodowy

XI

Święto Niepodległości

I. Lipkiewicz 

XI

Konkurs na utwór o tematyce patriotycznej – 100 rocznica

I. Lipkiewicz

XI

Dzień Zdrowego Śniadania

N. Maciejewska Markiewicz

XI

Konkurs pięknego czytania kl. I-III

S. Nikraszewicz

XI

Światowy Dzień Rzucania Palenia, Dzień Walki z Paleniem Tytoniu

N. Maciejewska Markiewicz

XI

Andrzejki

P. Suszyński (SU)                                  A. Pasieńska

XII

Udział w ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”

P. Suszyński (SU)                                

XII

Udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna paczka”

S. Nikraszewicz

XII

Warsztaty świąteczne w szkole i w siedzibie Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Mniejszości Niemieckiej

S. Nikraszewicz, J. Monkiewicz,                         U. Żuk

XII

Kiermasz świąteczny:

Jasełka

Katecheta, J. Makowski

XII

Wigilia szkolna

P. Suszyński (SU), wychowawcy

I

Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę

A. Pasieńska

I

Dzień Babci i Dziadka

S. Nikraszewicz, J. Monkiewicz, M. Kaczała

I

Konkurs Języka Angielskiego

N. Maciejewska

II

Bal karnawałowy połączony z Walentynkami

M. Kaczała, N. Maciejewska Markiewicz U. Żuk, P. Suszyński (SU)

II

Konkurs Języka Niemieckiego

U. Żuk

III

Dzień Kobiet

P. Suszyński (SU),                                 J. Makowski

III

Dzień Wiosny - Dzień Świętego Patryka

N. Maciejewska Markiewicz,                              P. Suszyński (SU)

III

Dzień Otwarty Szkoły

M. Kaczała, U. Żuk, S.Nikraszewicz,                                     A. Pasieńska,

III

Warsztaty wielkanocne w szkole i w siedzibie Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Mniejszości Niemieckiej

S. Nikraszewicz, M. Kaczała,                         U. Żuk

III

Kiermasz wielkanocny

I. Lipkiewicz i U. Żuk (program artystyczny), M. Kaczała (dekoracje)

IV

Konkurs ortograficzny

I. Lipkiewicz

IV

Konkurs recytatorski

I. Lipkiewicz

IV

Międzynarodowy Dzień Ziemi

A. Pasieńska

V

Udział w Powiatowym Konkursie Ekologicznym

A. Pasieńska S. Nikraszewicz

V

Święto Pracy, Święto Flagi, Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

U. Żuk

V

Dzień Sportu - Dzień Dziecka

P. Suszyński (SU)

VI

Apel z okazji zakończenia roku szkolnego

P. Suszyński (SU)

 

Dodatkowo szkoła bierze udział w innych zewnętrznych konkursach i zawodach sportowych – według ofert i harmonogramów

Kalendarz może ulegać modyfikacji w trakcie roku szkolnego

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rodnowie
    Rodnowo 23
    11-200 Bartoszyce
  • 89 761 5921

Galeria zdjęć