Sobota 18.11.2017

liczba odwiedzin: 189463

Nasze osiągnięcia

Nasze osiągnięcia

 

 

Rok szkolny 2016/2017

  • Aleksandra Pałasz - III miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego
  • Norbert Gronczewski - VII miejsce w Internenowym Turnieju Tabliczki Mnożenia
  • Aleksandra Huszcza, Dominika Szarejko - wyróżnienia w konkursie plastycznym organizowanym przez Radio Olsztyn "Moja biało - czerwona"
  • Jakub Liszewski - III miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Złote pióro" za pracę pt. "Podróż"
  • Zuzanna Rydzewska - I miejsce w konkursie fotograficznym "Jesień królową pór roku" organizowanym przez Nadleśnictwo w Górowie Iławeckim
  • Aleksandra Pałasz - I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych
  • Karolina Doskocz - I miejsce w Gminnym Konkursie na plakat społeczny "Autyzm - wiem, rozumiem, pomagam"
  • Kamila Szczerkowska - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Człowiek i przyroda"
  • Kamila Szczerkowska - III miejsce w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych - bieg 600 m
  • Aleksandra Pałasz, Aleksandra Huszcza - II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym (praca plastyczna)
  • Aleksandra Huszcza - III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Palenie zabija, wybierz życie"
  • Adrian Nikraszewicz - III miejsce na Sprawnościowym torze przeszkód - Taekwon-Do (Bezledy) - zawody wojewódzkie
  • Adrian Nikraszewicz - I miejsce na Sprawnościowym torze przeszkód - Taekwon- Do (Pruszcz Gdański) - zawody wojewódzkie

 

 

Rok szkolny 2015/2016

  • Wysoki wynik (7 stanin) uczniów klasy VI – Sprawdzian szóstoklasistów przeprowadzony przez Centralną Komisję Egzaminacyjną
  • Julia Kuś - III miejsce w Eliminacjach Regionalnych VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”, organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wspólnie z Państwową Inspekcją Pracy
  • Aleksandra Huszcza - Laureat zorganizowanego przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Rodzinie, „Rodzina - tu wszystko się zaczyna
  • Julia Kolwalczyk - Laureat Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Pamięci Jana Pawła II pod tytułem „Jan Paweł II - Patron Rodziny” w kategorii klas I-III
  • Kamila Szczerkowska - III miejsce w Konkursie Fotograficznym pt. „Las wokół nas”, organizowanym przez Nadleśnictwo w Górowie Iławeckim
  • Marta Jaremus, Wojtek Doskocz, Edgar Kuraś – III miejsce Gminnym Konkursie Matematycznym
  • Aleksandra Huszcza – I miejsce w kategorii klas IV w Gminnym Konkursie Plastycznym „Przyroda                 w kolorach”
  • Aleksandra Pałasz – I miejsce w kategorii klas V w Gminnym Konkursie Plastycznym „Przyroda w kolorach”
  • Jakub Kowalczyk – II miejsce w kategorii klas I w Gminnym Konkursie Plastycznym „Przyroda w kolorach”
  • Bartłomiej Doskocz – II miejsce w kategorii klas I w Gminnym Konkursie Plastycznym „Przyroda w kolorach”
  • Oliwia Łowicka – II miejsce w kategorii klas „0” w Gminnym Konkursie Plastycznym „Przyroda w kolorach”
  • Patryk Żołud – III miejsce w kategorii klas „0” w Gminnym Konkursie Plastycznym „Przyroda w kolorach”
  • Aleksandra Pałasz - III miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt kl. IV-VI szkoły podstawowej
  • Julia Kowalczyk – wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim.

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rodnowie
    Rodnowo 23
    11-200 Bartoszyce
  • 89 761 5921

Galeria zdjęć