Sobota 23.09.2017

Najlepszy absolwent

NAJLEPSZY ABSOLWENT ROKU NIEPUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W RODNOWIE

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rodnowie co roku przyznaje honorowy tytuł Najlepszego Absolwenta Roku.

Tytuł nadawany jest przez dyrektora szkoły na zakończenie każdego roku szkolnego.

Uczestnikami do nadania tytułu Najlepszego Absolwenta Roku uczniowie  klasy VI .

Tytuł Najlepszego Absolwenta Roku przyznaje się uczniowi:

•  Wyróżniającemu się wzorowym zachowaniem,
  • Z najwyższą średnią ocen w klasie, szkole,
  • Wyróżniającemu się szczególnymi osiągnięciami ( w tym udział w konkursach i olimpiadach)
  • zaangażowanemu na rzecz środowiska szkolnego,
  • wyróżniającego się aktywnością na rzecz środowiska w miejscu zamieszkania (pomocą słabym, niepełnosprawnym).

Przy nadawaniu tytułu bierze się pod uwagę osiągnięcia uzyskane na szczeblu gminnym, miejsko- gminnym, powiatowym, wojewódzkim i wyższym.

Wyróżnionym uczniom nadaje się akty- dyplomy, statuetki.

Rozdanie nagród następuje podczas uroczystej akademii z udziałem zaproszonych gości, nauczycieli, rodziców, władz gminy. itp.

Najlepszy absolwent: Marta Jaremus - średnia ocen 5,09

Prymus Szkoły: Aleksandra Huszcza - średnia ocen 5,5