Piątek 22.06.2018

• Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rodnowie
    Rodnowo 23
    11-200 Bartoszyce

Przekaż swój 1% podatku na szkołę w Rodnowie ! KRS 0000260433 "Rodnowo"

• 20.06.2018

Zapraszamy  na uroczyste zakończenie roku szkolnego 22 czerwca 2018 r. O godzinie 8.15 odbędzie się Msza św., następnie o godzinie 9 - apel i spotkania z wychowawcami. odjazd autobusu szkolnego jest zaplanowany na godzinę 10.15.

• 19.06.2018

Nasi uczniowie zostali nagrodzeni w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Jestem Polakiem i kocham swój kraj". organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach: Ola Huszcza zajęła III miejsce, natomiast Błażej Tatol otrzymał wyróżnienie Galeria

• 15.06.2018

15 czerwca Julia Kaczała uczennica klasy pierwszej wraz z wychowawczynią Panią Sylwią Nikraszewicz udały się na podsumowanie konkursu XXXI edycji  „ Mój las” do Leśniczówki Dziarnówka koło Lubawy.  Organizatorami konkursu było Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Liga Ochrony  Przyrody. Zostały tam zaproszone, ponieważ Julia Kaczała otrzymała wyróżnienie w konkursie na szczeblu centralnym w Warszawie oraz na szczeblu regionalnym województwa warmińsko – mazurskiego. Na szczeblu centralnym w kategorii, w której Julia brała udział zostało nadesłanych ponad 1000 prac. Natomiast na szczeblu regionalnym było 396 prac. Jednym słowem konkurencja była ogromna.

• 14.06.2018

14 czerwca 2018 r. zawitała do nas grupa artystyczna „Rekonstrukto”. Panowie zaprezentowali pokaz historyczny zatytułowany „ Ku niepodległej”. Wystąpili w mundurach z różnych okresów historycznych (m.in. mundur francuski wojsk napoleońskich). Przedstawili społeczności szkolnej wesołą lekcję historii upamiętniającą odzyskanie przez Polaków niepodległości.  Zademonstrowali ekwipunek i uzbrojenie, kulturę i sztukę patriotyczną, opowiadali ciekawostki historyczne. W barwny sposób ukazali sytuację Polski pod zaborami.

• 05.06.2018

W tym roku szkolnym klasa II i III po raz pierwszy brała udział w Powiatowym Konkursie Ekologicznym. Konkurs był zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Bartoszycach. Wzięło w nim udział piętnaście szkół z powiatu bartoszyckiego. Nasi uczniowie zajęli bardzo dobre VI MIEJSCE. W turnieju wzięli udział: Adrian Nikraszewicz, Jakub Kowalczyk, Bartek Doskocz, Błażej Tatol, Jakub Sokulski, Wiktoria Więcek i Julia Kuś. Konkurs składał się z dwóch części: w pierwszej - dzieci malowały na dany temat, a w drugiej zaprezentowały krótką scenkę ekologiczną i piosenkę. Wszystko było smiley. Uczniów przygotowały p. Stanisława Krawczyk i p. Agata Pasieńska. Gratulujemy. Galeria zdjęć

• Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rodnowie
    Rodnowo 23