Poniedziałek 22.10.2018

• Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rodnowie
    Rodnowo 23
    11-200 Bartoszyce

Przekaż swój 1% podatku na szkołę w Rodnowie ! KRS 0000260433 "Rodnowo"

• 12.10.2018

Dnia 12 października 2018 roku o godz. 9.00 w  Niepublicznej Szkole Podstawowej w Rodnowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uczniowie kl. IV-VI pod kierownictwem pana Piotra Suszyńskiego  przygotowali humorystyczne przedstawienie obrazujące jeden dzień z życia szkoły. Występ uczniów poprzedziło przemówienie dyrektora szkoły, pani Stanisławy Krawczyk, w którym podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi za pracę i zaangażowanie w życie szkoły.

• 10.10.2018

W dniu 10 października 2018 r. Nasi uczniowie reprezentowali Naszą Szkołę w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego. Turniej przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze a jego organizacja stała na bardzo wysokim poziomie. Dziękujemy za zaproszenie. Oczywiście nie mogło się obejść bez sukcesów z Naszym udziałem:

JULIA KOWALCZYK- 2 miejsce w kat dziewcząt- 2006 i młodsi

ALEKSANDRA HUSZCZA- 2 miejsce w kat dziewcząt- 2005 i młodsi

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów a przede wszystkim radości z uprawiania sportu!     Galeria zdjęć

• 04.10.2018

Dnia 4 października 2018 r. Nasi uczniowie reprezentowali szkołę, w Gminnych Biegach Przełajowych, które jak co roku, obywały się w Bartoszyckim lesie. Na 5 biegaczy, jakich wystawiła Nasza szkoła, 2 zdobyło medal

Adrian Nikraszewicz (klasa III) zdobył 2 miejsce w kategorii klas IV chłopców, na 14 startujących

Dominika Szarejko (klasa V) zdobyła 3 miesjce w kategorii klas V dziewcząt, na 15 startujących

Kamila Szczerkowska (klasa VIII) zdobyła 4 miejsce w kategorii klas VIII dziewcząt, na 7 startujących

• 28.09.2018

28 września 2018 roku obchodziliśmy w naszej szkole VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu - najlepsi z tabliczki mnożenia uczniowie z klasy IV i V: Jakub Sokulski oraz Norbert Niebrzegowski - egzaminowali swoich starszych kolegów i koleżanki. Oprócz tego uczniowie rozwiązywali zagadki: Bystrzaki oraz Tabelki mnożenia o różnym stopniu trudności. Okazało się przy okazji, że praca sprawdzających nie należy do łatwych. Wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje Ekspertów Tabliczki Mnożenia oraz drobne upominki. GRATULUJEMY!

• 28.09.2018

Narodowe Czytanie jest akcją zainaugurowaną przez Parę Prezydencką w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

Lekturą Narodowego Czytania jest Przedwiośnie Stefana Żeromskiego

W trwającym roku stulecia odzyskania niepodległości prezydent pragnie zaprosić Polaków do Narodowego Czytania Przedwiośnia. Jest przekonany, że wspólna lektura tej pięknej i mądrej książki pomoże nam jeszcze bardziej przybliżyć się do doświadczeń sprzed wieku. Tegoroczna akcja jest również formą uczczenia jubileuszu. Przesłanie, jakie nadaje nam czytelnikom „Przedwiośnie” Żeromskiego wzbogaca w tym roku rocznicę obchodów i wydarzeń o niezwykle istotny i potrzebny element krytycznej refleksji nad dziejami ojczystymi. Galeria zdjęć