Sobota 27.05.2017

• Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rodnowie
    Rodnowo 23
    11-200 Bartoszyce

Przekaż swój 1% podatku na szkołę w Rodnowie ! KRS 0000260433 "Rodnowo"

• 05.05.2017

20 kwietnia 2017r. w naszej szkole w ramach Szkoły Dobrego Wychowania ogłoszony został Konkurs Wiedzy o Savoir-Vivre. Dzieci otrzymały broszury nt. savoir-vivre. Zasady zawarte w broszurach omówiły podczas godzin z wychowawcą.

Dnia 04 maja 2017r. odbył się Konkurs Wiedzy o Savoir-Vivre. Wzięli w nim udział uczniowie z klas I-VI. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody, które zostały wręczone podczas apelu 05.05.2017r.

Grupa I-III:

Mistrz Savoir-Vivre Wiktor Niebrzegowski (kl. III)

• 04.05.2017

W kwietniu uczniowie klasy III z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Rodnowie pisali sprawdzian kompetencji po trzech latach nauki. Był to ogólnopolski sprawdzian OMNIBUS, przygotowany przez Wydawnictwo Mac Edukacja. Zadania nie były łatwe, ale trzecioklasiści poradzili sobie z nimi naprawdę dobrze. Z Raportu wydawnictwa podsumowującego sprawdzian wynika, że osiągnęli znacznie lepszy wynik niż przeciętny wynik ogólnopolski – szkół, które przystąpiły do OMNIBUSA:

• 04.05.2017

Maj to czas świąt i uroczystości państowych. W szkole w Rodnowie ucznioiwe klasy IV pod kierunkiem pana Adama Biniędy przygotowali i zaprezentowali szkolnej społeczności program z okazji Święta Konsytutcji 3 Maja. Była to dla wszystkich lekcja histoii, podczas której informacje zostały przekazane w przystępnej i atrakcyjnej formie. Na program złożyły się też utwory o tematyce patriotycznej. Podczas spotkania pan A. Binięda przeprowadził krótki test wiedzy z nagrodami. Pytania dotyczyły nie tylko święta 3 maja, ale i samej konstytucji jako ustawy zasadniczej. Największą aktywnością i wiedzą wykazali się Sylwek z kl. V i Wiktor z kl. III. Galeria zdjęć

• 28.04.2017

W piątek 28 kwietnia w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Rodnowie odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów z klas I- III. Turniej zorganizowała nauczycielka języka polskiego, Ilona Lipkiewicz.

Uczniowie, podobnie, jak tydzień temu ich starsi koledzy i koleżanki, zmagali się z trudnościami ortograficznymi w formie quizu.  Rywalizacja była wyrównana.

W skład komisji weszły panie: Łucja Wiśniewska i Ilona Lipkiewicz.

Oto wyniki:

I miejsce- Adrian Nikraszewicz z klasy I